Trenéři

Michal Strnad

  • trenér kickboxu a MMA III. třídy
  • trenér karate JKA II. třídy
  • držitel černého pásu karate JKA 3. dan
  • působí v projektu Trenéři ve škole

Bojovým uměním a sportům se věnuje od dětství. Má za sebou dlouholetou úspěšnou kariéru trenéra karate. Pod jeho vedením se připravovalo mnoho úspěšných závodníků, reprezentantů české republiky a medailistů z mistrovstvích Evropy a světa. Několikrát navštívil Japonsko, kde má odtrénováno více jak 100 tréninků v hombu dojo karate JKA v Tokiu. Jako doplněk ke karate se vždy věnoval kickboxu. Absolvoval několik campů thaiboxu v Thajsku (poprvé v roce 2009). Boxoval s kubánskými boxery při jeho výletech na Kubu. Před 5 lety pověsil kimono na hřebík, oblékl thajské trenky a začal se věnovat pouze kickboxu. Vybudoval oddíl kickboxu dětí a mládeže, vychoval své první závodníky v kickboxu. V roce 2023 jeho svěřenci vybojovali na Mistrovství České republiky v kickboxu ČSK 3x zlato, 2x stříbro a 3x bronz.

Vzhledem k jeho karatistické minulosti Michal není "typickým boxerem". Kickbox pro něj není jen sportem, ale bojovým uměním. Celoživotní cestou. Očekávej propracované tréninky, metodický přístup, smysluplnost a efektivitu technik, dlouholeté zkušenosti, pestrost. Nesmí chybět humor. A hlavně trpělivost, nadhled a vnitřní klid bojovníka. 

Zuzana Strnadová

  • trenérka kickboxu a MMA III. třídy
  • zdravotník Červeného kříže

Působí jako trenérka dětí a mládeže a zdravotník na soustředěních a závodech. Jako dlouholetá partnerka a manželka Michala Strnada v podstatě neměla jinou možnost, než se věnovat bojovým sportům. Své první soustředění v kickboxu absolvovala v roce 2010. 

Zuzka má výborný přístup k dětem. Je dobrou duší gymu. Zároveň má dobré postřehy k tréninkům i zápasům a je přísnou trenérkou. Dle dětí jsou její tréninky vždy hodně náročné. 


Jan Šilhavý

  • trenér kickboxu III. třídy

Honza se věnuje kickboxu více jak 2 roky. S kickboxem začal společně se svým synem, který patří mezi největší talenty našeho gymu. Honza je sportovcem tělem i duší. Jako asistent trenéra pomáhá s tréninky družstev dětí a mládeže. Na zimních soustředěních dětí učí lyžovat, na závodech asistuje při přípravě na zápasy a natáčí videa ze zápasů. Bez jeho práce pro gym bychom se již neobešli. 

Matyáš Křemen

  • trenér kickboxu III. třídy

Matyáš trénuje kickbox přes 3 roky. S bojovými uměními začal pod vedením Michala Strnada již ve sportovní přípravce zaměřené na karate v předškolním věku. Od ledna 2023 se pravidelně účastní závodů. Na mistrovství ČR ČSK v červnu 2023 vybojoval bronzovou medaili. Jako asistent pomáhá s tréninky dětí a mládeže. Přes svůj mladý věk má výborný vztah k dětem, je trpělivý a umí dobře vysvětlit a předvést, co po dětech chceme. Je důležitou součástí našeho gymu a věříme, že z něj v blízké budoucnosti bude dobrý trenér.