MŠENO

Ve Mšeně cvičíme v tělocvičně základní školy Mšeno.

Zaměřujeme se zejména na děti a mládež, máme ale i tréninky pro dospělé.

Kickbox je bojový sport. Je kickbox vůbec vhodný pro děti ? Obecně lze říci, že bojové sporty jsou pro děti velmi vhodné. V našem gymu klademe velký důraz na výchovu dětí - zaměřujeme se na základní principy a hodnoty bojových umění - uznávání autority trenérů, kázeň na tréninku a respekt vůči partnerům na tréninku a soupeřům na závodech. Věnujeme se osobnostnímu rozvoji dětí - soustředění se na trénink, překonávání sebe sama a zvyšování sebevědomí jsou naším cílem. A samozřejmě trénujeme kickbox. Úměrně k věku dítěte zlepšujeme fyzickou kondici, nejprve se naučíme správnou techniku, poté trénujeme na lapách a boxovacích pytlech, pak začneme nacvičovat práci ve dvojicích a vše vrcholí sparringem. Neustálým opakováním se postupně zlepšujeme. Zdokonalujeme naše tělo a mysl. Naučené dovednosti si ověřujeme na závodech. Zde děti zažívají svá první vítězství a první porážky. Kromě závodů také vyrážíme 4x ročně na soustředění, kde intenzivně trénujeme a utužujeme kolektiv a přátelské vztahy. Všechny tyto aspekty bojového sportu kickbox a získané zkušenosti jistě děti využijí v dospívání i v dospělosti.

Vybírat můžete z následujících tréninkových skupin Pokud není naplněna kapacita skupiny, přijímáme děti v průběhu celého roku. První trénink je v našem gymu zdarma. Přijďte si kdykoliv nezávazně trénink vyzkoušet. Pokud budete spokojeni, domluvíte se s trenérem co dále. Základní kickboxové vybavení je boxovací rukavice, bandáže a chrániče na zuby. Na první trénink vám vybavení rádi půjčíme. KICKBOX DĚTI

Děti 8 - 12 let

Tréninky           

pondělí a středa  15,00 - 16,00                          pátek 16,00 - 17,00

V této věkové kategorii se zaměřujeme zejména na správnou kickboxovou techniku. Učíme děti správné provádění úderů a kopů, pilujeme postoj a pohyb v postoji, pracujeme s celým tělem. Správná technika je pro nás základ. Kromě kickboxu se věnujeme také obratnosti, rychlosti, pružnosti a mobilitě. Řídíme se heslem - pokud nedovedeš správně ovládat své tělo, nebude z tebe nikdy dobrý bojovník. Rozvíjíme také fyzickou kondici, která je u bojových sportů velmi důležitá. Často běháme, v rámci tréninku posilujeme většinou z vlastní vahou, skáčeme přes švihadlo. Neustále zdokonalujeme techniku na lapách a boxovacích pytlích. Nacvičujeme dovednosti ve dvojicích. Sparringu se věnujeme spíše okrajově, zejména řízenou formou. Všechno má svůj čas


KICKBOX MLÁDEŽ

Děti a mládež 12 - 17 let

Tréninky             

pondělí a středa 16,00 - 17,00

pátek 16,00 - 17,00

Zaměřujeme na správnou kickboxovou techniku, obratnost, pružnost, mobilitu a dobrou fyzickou kondici. Zvyšujeme náročnost tréninků. Více cvičíme ve dvojicích, nacvičujeme zápasové dovednosti, začínáme s lehkým sparringem. Stupňujeme dynamiku pohybu a tvrdost provádění úderů a kopů. Na trénincích často posilujeme v rámci kruhových tréninků. Na pátečních kondičních trénincích v létě více běháme, v zimě více posilujem. Hodně makáme. Zároveň budujeme přátelské vztahy, dobrou náladu a radost ze života. Vždy se snažíme, kromě náročných tréninků, najít si čas na zábavu a zážitky. 

.

KICKBOX ZÁVODNÍCI + DOSPĚLÍ

Tréninky                           

pondělí a středa 17,00 - 18,30

pátek 16,00 -17,00

Od září 2023 otevíráme novou skupinu pro pokročilé. Začínáme se připravovat na závody. Intenzita tréninku odpovídá našim cílům - uspět v zápase. Zdokonalujeme naší techniku, rozšiřujeme škálu úderů a kopů, lapujeme, nacvičujeme zápasové techniky ve dvojicích, spárujeme v kompletním vybavení, posilujeme, běháme. Postupně se z nás stávají sportovci tělem i duší. 

K mladým budoucím závodníkům připojujeme skupinu dospělích. Společně se budeme zdokonalovat. 

KRUHOVÝ TRÉNINK 

Tréninky pro ženy

pondělí 19,00 - 20,00

Od ledna 2024 jsme pro ženy připravili speciální hodinu kruhové tréninku. S kruhovými tréninky máme bohaté zkušenosti. Fighteři byli jedni z prvních, kdo začal používat kruhové tréninky v rámci tréninku bojových umění.

Otevíráme úplně nový kurz pro začátečníky, takže se k nám neváhejte přidat. Začneme zlehka. Nejprve se naučíme správnou techniku provádění cviků, zlepšíme pohyblivost a mobilitu, posílíme zejména střed těla. Postupně budeme zvyšovat zátěž. Cílem tréninků pak bude spalovat tuky a zároveň posílit a zpevnit tělo. 0čekávejte skvělou atmosféru ženského kolektivu pod vedením naší trenérky Zuzky, která vás určitě namotivuje k těm nejlepším výkonům. Máme připravené různorodé vybavení pro kruhové tréninky - TRX, lana, medicinbaly, ketlbely, gumy, balanční desky, činky, hrazdy, atd. A samozřejmě budeme posilovat s vlastním tělem. Na závěr tréninku nebude chybět protažení a strečink.

Tréninky pro muže a ženy

Pátek 17,00 - 18,00

Vzhledem k velkému zájmu o kruhové tréninky otevíráme od 23. 2. novou hodinu společných kruhových tréninků pro muže a ženy.

Na stanovištích budou zpravidla dvě varianty - těžší a lehčí. Každý se tedy může vybrat variantu, která bude pro něj přijatelná. Zamakají si určitě všichni. Jak začátečníci, tak pokročilí.


Ceník

členské příspěvky děti, mládež 2. pololetí 2023/2024 Kč 1950

členské příspěvky dospělí měsíční Kč 300

jednorázový vstup Kč 90

kruhový trénink  Kč 100

členské příspěvky uhraďte převodem na bankovní účet gymu 123-7846370277/0100. Do poznámky uveďte jméno.